Tilaa kursseja laskulla

Täytä alla olevat tiedot, niin lähetämme laskun. Toimitamme ohjeet kurssille osallistumiseen tilaajan sähköpostiin.

© Suomalainen Projektikoulu – Powered by PDGE Project Development Group Europe Ltd. All rights Reserved

Bulevardi 7, 00120 Helsinki, paivi.korhonen@pdge.eu tai p. 050 3030 229

PDGE Project Development Group Europe on vuonna 2008 perustettu yritys, joka keskittyy kansallisen ja kansainvälisen projektitoiminnan kehittämiseen, projektiarviointiin sekä erilaisten kehittämisprosessien fasilitointiin ja johtamiseen.

Yrityksen toiminta-ajatuksena on tukea valmennusten ja arviointien avulla organisaatioiden ja niiden kehittämisohjelmien sekä yksittäisten projektien suunnittelua ja toteutusta niin, että toimintojen relevanssi paranee, toimintojen toteutus on taloudellista ja tehokasta ja johtaa vaikuttavuuteen ja myönteisten tulosten pysyvyyteen toimintaympäristöissä.